22 Ocak 2011 Cumartesi

HBO Party

Jennifer Lopez'in elbisesinin rengine bayıldım. Pudra rengi bronz teniyle harika görünüyor. Ayrıca bu sezon nude ayakkabılar çok moda! Ama sanki bu elbise kırmızı halı için pek olmamış gibi geldi bana. Jennifer Lopez'in önceki ödül törenlerinde giydiği elbiseleri düşününce özellikle. Bunun yanında elbisede çok fazla tüy yok mu sizce de?

I love the colour of Jennifer Lopez's dress. It looks gorgeous with her bronze taint. Also nude high heels are so fashion this season! Maybe this dress is not appropiate for red carpet. Also i think that there are so much fur in the dress. 

Hayden Panettiere'nin elbisesini ilk gördüğümde çok beğendim. Ancak resme tıkladığımdaki korkunç manzara beni dehşete düşürdü. Aslında elbisenin kol boyu ve uzunluğu göğüs dekoltesiyle mükemmel bir uyum yakalamış ve hiç basit durmuyor. Fakat o göğüs bantları... Keşke içine hiç bir şey giymeseymiş çok daha kaliteli görünürdü eminim. Bunun yanında makyajı yaşına çok uygun ve doğal olmuş, sevdim.

When I first saw the dress of Hayden Panettiere, I really like it. But after I clicked the picture I was horrified. Actually the color, the lenght of arms ve length of dress perfectly withs with her cleavage. It does not look cheap. But those nipple bras... I wish she did not wear anything inside, that way she would look amazing. By the way her make up quite fits with her age and it is very natural. I like it.


2 yorum:

  1. Jennifer Lopez'in elbisesi fazla tüylü bence ama Hayden Panettiere'nin elbisesine bayildiiiim, ama dogru o gögüs bantlari olmamis, o bantlar disinda elbisesi çook güzel, keske benim olsa^^
    (Bilge)

    YanıtlaSil
  2. Umarım bir gün senin de olur Bilge, aynı fikirde olmamıza sevindim :)

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...