24 Aralık 2011 Cumartesi

Office Party with a Little Black Dress

Hey everyone! First Merry Christmas to all who celebrates. Happy Holidays you lucky guys :)) Now I have an issue to think of: Office New Year Party! So I decided to make my visual stuff to decide what to wear. I started with a little black dress. It always saves our lives. A best way to attend a last minute activity is to wear your little black dress and use your accessories to make your look distinct. If you work in a company and your office party is right there, you need a little tips. Wear a little black dress, take off your boring shoes and put some glitter on it :) Here are the looks are prepared for you.


Herkese merhaba! Üzerinde düşünmem gereken önemli bir konu var: Ofis Partisi! Ne giymeli, ne yapmalı? Bu yüzden bir kaç görsel hazırlamaya karar verdim ve yola küçük siyah elbiseyle çıktım. Çünkü her zaman hayat kurtarır. Son dakika etkinliğine katılırken yapılacak en iyi şey bir küçük siyah elbise giymek ve onu aksesuarlarla farklı hale getirmektir. Eğer siz de bir ofiste çalışıyorsanız ve ofiste partiniz varsa, bu yazıya bir göz atın derim. Küçük siyah elbisenizi giyin, sıkıcı ofis ayakkabılarınızdan kurtulun ve biraz pırıltı ekleyin :) İşte sizin için hazırladığım küçük siyah elbise rehberi...


Glitter is my love. This season it is really fashionable and looks chic with every piece of clothes. Use the glitter power with your shoes. Just take attention to your shiny shoes, wear your tight-fitting dress and your smile only. You do not need any other thing ;)

Parıltıya aşığım. Çok şükür bu sezon moda oldu! Bana göre her tür kıyafetle şık duruyor. (Jeanle de elbiseyle de...Sade bir kıyafeti geceye hazırlıyor) Fakat parıltının gücünü yalnızca ayakkabınızda kullanın, dikkati sadece parlak ayakkabılarınıza çekin. Dar siyah elbisenizi ve gülümsemenizi de yanınıza aldınız mı tamamdır. Başka hiçbir şeye ihtiyacınız yok ;)


Don't be afraid, it's just a metaphor. Red heels are not considered as "sins" anymore. But shoes themselves might be cause of a crime :) In order to attend an after-work party, a beautiful pair of red shoes and red lipstick seem enough to me. Red color, carries the new year soul inside. Wearing red pumps is going to be "effortless chicness".

Başlıktan korkmayın, günah burada yalnızca metaforik olarak kullanıldı :) Kırmızı topuklu ayakkabıların günah nesnesi olarak kullanılması sanırım en son Emrah filmlerinde kaldı. Ama derseniz ki ayakkabılar cinayet sebebi olabilir, o zaman size katılırım. Ofis partisine katılmak için güzel bir çift kırmızı topuklu ayakkabı ve kırmızı ruj küçük siyah elbisenizle birlikte yeterli bana göre. Kırmızı renk, yeni yıl ruhunu zaten içinde taşıyor. Onu ayakkabılarınızda taşımanız "abartısız şıklık" olacaktır.


A beautiful necklace can be very powerful and can change the whole outfit. I think because of this, they are calling this kind of necklaces as "statement necklace". With a huge collar necklace, you will have all the eyes on you. If you are not inspired by the picture below, try using necklaces. Because this season all the brands produced nice necklaces. Also a necklace is going to make every outfit look different.

Güzel bir kolye çok güçlü olabilir ve bütün kıyafetinizi değiştirebilir. Bu yüzden olsa gerek bu tarz kolyelerin özel bir ismi var " statement necklace". Boynunuzu saran büyük bir kolyeyle bütün dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Bir önceki resimden ilham alıp ayakkabılarınıza odaklanılmasını seçmediyseniz, kolyeler güzel seçim. Bu sezon bütün markalarda bulabileceğiniz birbirinden güzel kolyeler var. Üstelik her kıyafetinize farklı bir hava katacaklardır.Here is my choice. I love this part! I used the little black dress with a "classic to modern" combination. So here you see the domination of black. A classic black dress and a black clutch might be found in every home. But as I mentioned below in this post, accessories make them distinct. Using a red cape, sequined Zara shoes, a sequined necklace and leather gloves you can rock the party and prove how a working woman can switch to a party girl. You only need a plain bun and some champagne. Let the party begin!

Gelelim benim seçimime. İşte bu kısmı çok seviyorum! Ben küçük siyah elbiseyi klasikten moderne geçen bir havaya büründürmek istedim. Bunun için de siyah rengin hakim olduğu bir kombin yaptım. Klasik bir siyah elbise ve yine klasik bir el çantası bu temanın her evde bulunan parçaları. Onları farklılaştıran ise bu postun tamamında bahsettiğim aksesuarlar. Kırmızı pelerin, payetli  Zara ayakkabılar, pırıltılı kolye ve deri eldivenler ile modern zaman çalışan kadınının parti kızına nasıl geçiş yapabileceğini herkese gösterin. İhtiyacınız olan dağınık bir topuz ve biraz şampanya. Parti başlasın!

XOXO

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...